יוני

טבלת התקדמות, נכון לבוקר יום שני, הראשון ליוני

חודש יוני הוא האחרון לפני החופש הגדול. חודשים יולי ואוגוסט עומדים להיות עמוסים בקייטנות וירידים. בספטמבר יגיעו חגי תשרי עם סדנאות ופסטיבלים. מה כל זה אומר? שיש לי בערך חודש לסיים כמה שיותר פרויקטים ולהיערך לחודשי הפעילות הקרבים.

אז החלטתי לשתף אתכם במשהו: את הטבלה המצורפת ערכתי בשבוע שעבר (אני מכין אחת כל חודש, בערך). כל שורה בטבלה מייצגת פרויקט אחר שאני כרגע עובד עליו. המספר בעמודה הראשונה הוא של מספר המטלות מתוך הפרויקט שהשלמתי מאז יצירת הטבלה, ובעמודה השנייה כמות המטלות שהייתי רוצה להשלים עד תאריך יעד מסוים (במקרה הזה, השבוע הראשון של יולי). בעמודה השלישית אפשר לראות כמה מטלות נותרו וברביעית כמה מהיעד הושג באחוזים. נכון לאתמול בבוקר, תחילת חודש יוני, סיימתי כ-6.5% מהעבודה.

אז הבלוג לא פעיל במיוחד (שזה לא דבר חדש), אבל אני משתדל לעדכן את עמוד הפייסבוק עם הצצות וציורים רנדומלים. יש לי חשבון טוויטר, שם צצות לעתים גם מחשבות אקראיות ודוחות התקדמות. השבוע הצטרפתי גם לאינסטגרם כדי שיהיה לי עוד חשבון משתמש להזניח.

כמו כן, קומיקס הרשת עליו דיברתי בפעם שעברה החל להתפרסם. הגירסה העברית שלו מתעכבת עקב בעיות עם האתר, אבל ניתן בינתיים לקרוא אותו באנגלית כאן ולעקוב אחר עדכונים גם בדף הפייסבוק שלו.

פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>