לאן הזמן בורח?! חלק ב

אתמול חזרתי אחורה 15 שנה. היום אחזור 10.

ביוני 2007 התבקשתי (בהתרעה די קצרה) ליצור רצועת קומיקס יומית עבור העיתון ידיעות אחרונות למדור שיפורסם במהלך חודשי הקיץ. "משהו בסגנון פנטזיה, שר הטבעות וזה…" הייתה ההנחיה. נפגשתי עם אביב לסיעור מוחין קצר, כדי להיסגר על רעיון כללי וסגנון, והתחלתי לעבוד.

הקומיקס נקרא הרפתקאות בארינתיה (לא השם שהצעתי, אלא החלטה של העורכת), והרעיון היה פשוט – שני נערים מגיעים בטעות לממלכה קסומה וחווים מגוון הרפתקאות – והוא התפתח תוך כדי כתיבה. מדי בוקר הייתי קם עם מחשבות על הרצועה הבאה בראשי, ומהמיטה הייתי זוחל ישר לשולחן הציור.

הרפתקאות בארינתיה

ואז הקיץ נגמר, ואיתו גם הסיפור היה חייב להסתיים. ומאז אני מתגעגע. מתגעגע לדמויות שלמדתי להכיר לאורך חודשיים ולממלכת ארינתיה שבקושי התחלתי לחקור. מאז אני שואף לחזור לארינתיה. ניסיתי לעשות זאת במשך תקופה קצרה עם קומיקס רשת, אך היה קשה לי לשמור על עקביות באותה תקופה.

לא מזמן קלטתי שעברו עשר שנים מאז התפרסם הקומיקס לראשונה והבנתי שלא יהיה זמן טוב יותר לחזור, עם אותו הסיפור אך עם אומנות חדשה ובפורמט קצת שונה – לא כרצועות קומיקס קצרות אלא עם חוברות קומיקס באורך מלא.

למי שהתגעגע (כמוני) ולמי שעוד לא חווה, גיליון ראשון של הרפתקאות בארינתיה יראה אור הקיץ. אני כבר מתרגש.

פורסם בקטגוריה חוויות. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>