רגע של נוסטלגיה

העטיפה האחורית של ארינאה #2

העטיפה האחורית של ארינאה #2

הסטריפ שמופיע כאן צוייר על ידי אביב אור בסוף 2002 עבור העטיפה האחורית של ארינאה #2. לדעתי הוא מייצג נקודה מאוד מסוימת בזמן. בתקופה ההיא, הגיליון הראשון של ארינאה – חוברת הקומיקס הראשונה של קומיקום! – היה בחנויות ספרים ברחבי הארץ והתחלנו להנות מתגובות של קוראים. אביב הייתה אחרי בגרויות ולפני גיוס, וחופשייה יותר לעבוד על הגיליון השני. אפשר להגיד שזה היה זמן אופטימי במיוחד עבורנו.

כל זה מתבטא בהרבה מאוד פרטים קטנים שאביב הכניסה לסטריפ הזה, שבאופן חשאי משמר בדיחות פרטיות, שיחות אקראיות שניהלנו ופרויקטים שחלמנו להפיק בהמשך.

אבל למה אני נזכר בכל זה עכשיו?

בפאנל הלפני אחרון, כשדמותה של אביב פותחת את הארון, אפשר לראות כמה ספרים. על אחד מהם כתוב "The Marvel Way" שזה רפרנס למדריך ציור שאהוב על שנינו. לידו ניתן למצוא את "The Comicom Way" שמתייחס למדריך הציור שהתכוונו לכתוב. אני חושב שהכי רחוק שהגענו בתקופה בה עבדנו יחד זה הכנת רשימת נושאים (ארוכה) בהם רצינו לעסוק בספר.

The Comicom Way

The Comicom Way

הוצאה לאור של מדריך לציור קומיקס בעברית זה רעיון שלא עזב אותי במשך כל הזמן הזה. כעת, 13 וקצת שנים מאוחר יותר, זה סוף סוף עומד לקרות. ביום שישי הבא, ה-29 לינואר, בין השעות 11:00-15:00, יתקיים אירוע ההשקה של המדריך (שלי) לציור קומיקס בסניף תל אביב של קומיקס וירקות. אני מקווה שתבואו לחגוג איתי את היום הזה.

דף האירוע בפייסבוק

פורסם בקטגוריה חדשות, כללי, קומיקס. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>