הדסטארט, השבוע השני

סקיצות עפרון על A5

שבוע שעבר אמרתי שמוקדם עדיין למחשבות שליליות לגבי הפרויקט למימון המדריך שלי לציור קומיקס. השבוע…

אני חייב לציין שוב לטובה את המעורבות גם של חברים וגם של קהילת הקומיקס הישראלית. זכיתי להרבה מאוד שיתופים, ובהרבה מקרים גם צורפו להם כמה מילים מאוד מחמיאות עליי ו/או על הפרויקט ועל כך אהיה תמיד אסיר תודה.

למרבה הצער, לא הצלחתי לתרגם את החשיפה לתמיכה כספית בפרויקט. בפתח השבוע האחרון לקמפיין גוייס פחות מ-40% מסכום היעד ואני לא בטוח מה נותר לי לעשות בנושא.

לכל מי ששכח, התלבט או דחה, לכל מי שמבין שעוד לא מאוחר, עכשיו הזמן לעשות את ההבדל. כל מי שרוצה, כמוני, לראות מדריך איכותי בעברית לציור קומיקס יוצא לאור, עכשיו הזמן להיות יותר אסרטיבי, ולהפעיל את כל הקסם, הכריזמה ויכולת השכנוע על כל מי שרק אפשר.

אני לא חושב ש-60 ש"ח זה סכום גבוה במיוחד, בטח שלא עבור כמות הידע שאני מכניס לספר הזה, ואני מבטיח שאם נגיע ליעד, הספר יראה אור לפני חנוכה. אני יודע שקשה להשקיע מראש בפרויקט, אבל זמן ההמתנה מסיום הקמפיין עד לקבלת התשורות לא יעלה על שלושה חודשים!

8 ימים. 8000 ש"ח. האם נוכל לעשות זאת?

עטיפה לא סופית

הפרויקט למימון המדריך של ערן אביאני לציור קומיקס.

 

פורסם בקטגוריה חוויות. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>